Mipro MTG-100-CCR 19″ rackmount t.b.v. 4 MTG-100-C4 tourguide laders
Artikelnummer: MTG100CCR
€80,00 uw inkoopprijs
Bestelartikel
- 1 jaar garantie
- Gratis verzending v.a. €350,-
Productbeschrijving
Mipro MTG-100-CCR 19” rackmount voor 4x MTG-100-C4 tourguide laders.
De Mipro MTG-100-CCR is een 19 inch rackmount voor het netjes en professioneel monteren van 4 MTG-100-C4 tourguide laders.
Ideaal voor AV en verhuur.
De Mipro MTG-100-CCR is een professionele 19 inch rackmount oplossing die speciaal is ontworpen voor het veilig en overzichtelijk monteren van maximaal vier Mipro MTG-100-C4 tourguide laders.
Deze rackmount zorgt voor een nette, georganiseerde en ruimtebesparende installatie binnen professionele audio- en AV-omgevingen.
Dankzij het stevige metalen ontwerp biedt de MTG-100-CCR optimale stabiliteit en bescherming voor de laders, zelfs bij intensief gebruik in verhuur, evenementen en vaste installaties.
De rackmount maakt het mogelijk om meerdere laadstations centraal te beheren, wat het workflowproces aanzienlijk vereenvoudigt.
De MTG-100-CCR is ideaal voor organisaties die werken met grote aantallen tourguide systemen, zoals musea, reisorganisaties, conferentiecentra en verhuurbedrijven.
Door de rackmontage worden kabels en apparatuur overzichtelijk georganiseerd, wat bijdraagt aan een professionele en efficiënte werkplek.
Kenmerken:
– 19” rackmount voor professionele installatie
– geschikt voor 4x Mipro MTG-100-C4 laders
– stevige metalen constructie
– netjes en overzichtelijk kabelbeheer
– ruimtebesparende oplossing voor AV-installaties
– ideaal voor verhuur en vaste opstellingen
– verbetert workflow en organisatie
– professionele en duurzame afwerking
Toepassingen, de Mipro MTG-100-CCR is ideaal voor:
– tourguide systemen
– musea en rondleidingen
– evenementen en conferenties
– verhuur van audioapparatuur
– reis- en gidsorganisaties
– AV-installaties
– educatieve instellingen
– professionele technische ruimtes
Waarom kiezen voor de Mipro MTG-100-CCR?
De Mipro MTG-100-CCR biedt een professionele en efficiënte manier om tourguide laders centraal te beheren.
Dankzij het 19 inch rackmount ontwerp blijft je installatie overzichtelijk, betrouwbaar en klaar voor intensief dagelijks gebruik.
Specificaties
Geschikt voor 4 stuks MTG-100C-4 of MP-24-4 4-slots laadstations, maximaal 16 ontvangers of zenders, te installeren in een 19″ 4HE rack.
– compatibiliteit 4x MTG-100-C4 laders
– montage rack installatie
– materiaal metaal
– toepassing tourguide laadbeheer
– type MTG-100C-CR
– 19″ 4HE rackmount
– afmetingen 483 x 2 x 176mm (B x H x D)
– gewicht 540gr
Opmerking:
Raadpleeg het daadwerkelijke product in het geval van een discrepantie in de productbeschrijving.

